Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

IV spotkanie z cyklu “Take Your Legal English to the Next Level with SKNJ”

W czwartek 23.01 odbyły się ostatnie warsztaty z cyklu “Take your Legal English skills to the next level with SKNJ”🎉. Tym razem naszą prelegentką była Mecenas Aleksandra Kowalska, prawniczka z uprawnieniami w dwóch jurysdykcjach (solicitor i adwokat) praktykująca w Londynie, twórczyni instagramowego konta @legalenglishinlondon. Nasza gościni przeprowadziła zajęcia z zakresu prawa rodzinnego. Rozmawialiśmy o zmianach w brytyjskim🇬🇧 prawie rodzinnym oraz instytucjach prawnych, które jak się okazało nie do końca znajdują polskie odpowiedniki. Mówiliśmy też o niektórych kwestiach proceduralnych w prawie brytyjskim, np. doręczeniach.
Dziękujemy naszej prelegentce za cenne wskazówki i merytoryczny wykład, a uczestnikom za czynny udział i ciekawe pytania❔.
Dziękujemy Wam za wytrwałość w ciągu całej serii spotkań. Niebawem wracamy z zapowiedziami nowych wydarzeń 🔥