III edycja konkursu “Prawo w tłumaczeniu” (2019)

W tegorocznej edycji konkursu otrzymaliśmy aż 75 prac konkursowych! Dziękujemy za tak liczny udział! 😀 W zakładce “Aktualności” znajdą Państwo szczegółowe wyniki.

plakat

Studenckie Koło Naukowe Juryslingwistyki przy Instytucie Lingwistyki Stosowanej zaprasza studentów i tegorocznych absolwentów do wzięcia udziału w III edycji (2019) konkursu tłumaczeniowego PRAWO W TŁUMACZENIU.

Tym razem konkurs polega na przetłumaczeniu na język polski dokumentu z wybranego języka obcego: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego (maksymalnie dwa).

Prace konkursowe należy przesyłać od 3 listopada do 1 grudnia 2019 roku przez formularz online: https://ankiety.ils.uw.edu.pl/index.php/466528?lang=pl.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Sponsorem nagród w Konkursie jest Wydawnictwo C.H. Beck.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Teksty do tłumaczenia na język polski: