IV edycja konkursu “Prawo w tłumaczeniu” (2021)

W tegorocznej edycji konkursu otrzymaliśmy 43 prace konkursowe! Dziękujemy za udział w konkursie! 😀
W zakładce „Aktualności” znajdą Państwo szczegółowe wyniki.

Studenckie Koło Naukowe Juryslingwistyki przy Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW serdecznie zaprasza studentów i zeszłorocznych absolwentów do udziału w IV edycji konkursu „Prawo w tłumaczeniu” (2021).

Konkurs polega na przetłumaczeniu testamentu notarialnego na wybrane języki obce: angielski, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski , szwedzki lub włoski (maksymalnie dwa).

Prace konkursowe należy
przesyłać w terminie
od 25 stycznia
do 25 lutego 2021 roku
za pomocą formularza online,
który będzie dostępny od 25 stycznia: http://ankiety.ils.uw.edu.pl/index.php/466528?lang=pl

Sponsorem nagród w Konkursie jest Wydawnictwo C.H. Beck.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich (STP).

Przed przystąpieniem do udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Poniżej znajduje się testament notarialny do przetłumaczenia.